Sabina Jarzmik - ZnanyLekarz.pl

Rezerwacja wizyty

Koszt wizyty: 180zł

Czas trwania wizyty: 50min

Rodzaj wizyty:

  • online – aplikacja WhatsApp
  • stacjonarnie – Motivo – ul Jastrzębia 31/8, Wrocław
Wybierz rodzaj wizyty *
Wybierz datę i godzinę wizyty *
Imię *
Nazwisko *
E-mail *
Telefon *
Dodatkowe informacje

REZERWACJA

Umów wizytę

W celu umówienia się na spotkanie zapraszam do kontaktu lub skorzystania z kalendarza na Znanym Lekarzu.

Sabina Jarzmik - ZnanyLekarz.pl

Wierzę, że każdy z nas ma wyjątkową historię i potrzebuje indywidualnego podejścia, akceptacji oraz zrozumienia.

Kieruję się empatią i staram się jak najlepiej zrozumieć źródło problemu, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie.

METODOLOGIA PRACY

Pracuję w nurcie integracyjnym z naciskiem na terapię systemową. Stosuję różne metody terapeutyczne, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Po pomoc do mnie mogą zgłosić się także osoby poszukujące możliwości własnego rozwoju oraz satysfakcji w różnych obszarach życia.

Opinie

ZNANY LEKARZ

Pani Sabina uważnie mnie wysłuchała i powiedziała do kogo powinienem pójść z moim problemem. Polecam
Michał
Polecam Panią Sabinę, w gabinecie panuje komfortowa atmosfera, gdzie czuję się bezpiecznie, nie czuję także presji. Wychodzę z gabinetu z ulgą pozbytego ciężaru. Z przyjemnością podjęłam leczenie 🙂
Dominika
Pani Sabina jest przemiłą osobą. Dokładnie słucha, a w odpowiedzi daje bardzo dobre spostrzeżenia i wskazówki na rozwiązanie danego problemu. Ton głosu i sposób, w którym się wyraża pozwala na poczucie spokoju i akceptacji. W gabinecie panuje przyjemna atmosfera. Gorąco polecam 🙂
Martyna
Bardzo polecam Panią Sabine. Stopniowo przechodzimy do problemów z którymi nie jestem w stanie sobie sam poradzić. Czuje się komfortowo i słuchany, elastyczne podejście do moich problemów daje zadowalające efekty jak na początek mojej przygody z psychologiem.
Dawid
Dwie wizyty zostały przeprowadzone w miłej atmosferze. Pani Sabina jest bardzo przyjazną i wyrozumiałą osobą oraz zaangażowaną. Serdecznie polecam
Jakub
Pani Doktor super. Zaangażowanie w rozwiązanie problemu, kontakt z pacjentem na najwyższym poziomie. Syn zadowolony, pozytywnie nastawiony do świata, chce kontynuować wizyty u Pani doktor. Polecam.
Urszula
Polecam.Wizyta w bardzo przyjaznej i komfortowej atmosferze.Bezstresowa.Czułam się wysłuchana.Przemiła, empatyczna osoba
Danuta
Jestem po pierwszej wizycie, za to z dobrym wrażeniem i wizja kolejnych. Przede wszystkim zostałam wysłuchana, ale i zrozumiana. Między nami była konwersacja a nie jednostronny monolog. Pani Sabina ma w swoim głosie coś, co pozwala się otworzyć niemal od początku. Mimo wizyty online była odpowiednia atmosfera. Całość była dla mnie prowadzona logicznie i zrozumiale.
Ilona
Pani Sabina to prawdziwy psycholog z powołania. Angażuje się w rozmowę z pacjentem oraz każdy przypadek traktuje indywidualnie. Bardzo dziękuję Pani za pomoc w tych trudnych chwilach, kiedy podupadłam na zdrowiu psychicznym. Nie jestem pewna czy dałabym rade bez Pani pomocy.
Kasia
Jak się okazało od kilku lat zmagam się z depresją. W tym próbowałem radzić sobie na własną rękę, ale niestety bez efektu. Pani Sabina jest zaangażowana w każdą sesję i po kilku wizytach w końcu widzę poprawę. Spotkania odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze, a co najważniejsze przynoszą oczekiwane rezultaty. Zdecydowanie polecam.
Adam

Sabina Jarzmik

psycholożka, seksuolożka, psychoterapeutka